Cristiano Ronaldo rikthehet në stërvitjen e Juventusit të Martën

Ylli botëror i futbollit Cristiano Ronaldo do rikthehet përsëri në stërvitjet e zakonshme tek Juventus ditën e Martë pasi pjesën e kohës gjatë pandemisë e kaloi ishullin e tij të shtëpisë Madeira përpara se të kthehej në Itali dhe të kalonte një periudhë karantinë.

Ish-ylli i Manchester United dhe Real Madrid u largua nga Italia menjëherë pasi Serie A u pezullua për shkak të pandemisë koronavirus.

Shumicën e kohës ai e kaloj në ishullin e tij në Madeira dhe brenda këtyre dy muajve të kaluar ka qenë i mbyllur, së bashku me familjen e tij.

@Kabllogrami

Comments (0)
Add Comment