Cristiano Ronaldo rikthehet në stërvitjen e Juventusit të Martën

Ylli botëror i futbollit Cristiano Ronaldo do rikthehet përsëri në stërvitjet e zakonshme tek Juventus ditën e Martë pasi pjesën e kohës gjatë pandemisë e kaloi ishullin e tij të shtëpisë Madeira përpara se të kthehej në Itali dhe të kalonte një periudhë karantinë.

Ish-ylli i Manchester United dhe Real Madrid u largua nga Italia menjëherë pasi Serie A u pezullua për shkak të pandemisë koronavirus.

Shumicën e kohës ai e kaloj në ishullin e tij në Madeira dhe brenda këtyre dy muajve të kaluar ka qenë i mbyllur, së bashku me familjen e tij.

@Kabllogrami

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë