Liga e futbollit të Kosovës rikthehet me 7 Qërshor

Komiteti Ekzekutiv i FFK-së ka vendosur datën e vazhdimit të kampionatit.

Ndeshjet do të nisin më 7 qershor dhe kampionati do të përfundojë më 25 korrik. Prishtina në javën e 23-të pret Ferizajn.

Për orarin e ndeshjeve të Kupës vendoset nesër nga ora 12 me prezencën e katër skuadrave gjysmëfinaliste. Prishtina në gjysmëfinale takohet me Drenicën.

Ndeshjet do të zhvillohen pa praninë e shikuesve.

Comments (0)
Add Comment