Liga e futbollit të Kosovës rikthehet me 7 Qërshor

Komiteti Ekzekutiv i FFK-së ka vendosur datën e vazhdimit të kampionatit.

Ndeshjet do të nisin më 7 qershor dhe kampionati do të përfundojë më 25 korrik. Prishtina në javën e 23-të pret Ferizajn.

Për orarin e ndeshjeve të Kupës vendoset nesër nga ora 12 me prezencën e katër skuadrave gjysmëfinaliste. Prishtina në gjysmëfinale takohet me Drenicën.

Ndeshjet do të zhvillohen pa praninë e shikuesve.

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë