Na dërgoni email

Për çdo pyetje dhe paqartësi ju lutemi mos hezitoni të na shkruani e-mail, së cilit do t’i përgjigjemi brenda 24 orëve.

Për të na dërguar email, ju lutemi plotësoni formën e mëposhtme, ose në adresë elektronike info@kabllogrami.com

 

CONTACT INFO

Blv.Dëshmorët e Kombit Nd.nr.56/8 K-2 nr.7,
10000 Prishtinë, Kosovë

Telefoni: +383 49 885 919
Email: info@kabllogrami.com
Web: Kabllogrami

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë