Tokat Ilire

Edhe sot pritje të gjata në Merdare dhe të Dheu i Bardhë

Edhe ditën e sotme /e premte/ bashkatdhetarët po përballen me pritje të gjata në pikë kalimin kufitar me Serbinë, në Merdare. Loja e shtetit gjenocidial serb kundrejt qytetarëve të shtetit të Kosovës apo që e kanë origjinën nga Kosova,…

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë