Po flitet

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 27.06.2019 sipas astrologëve Dashi Nuk ndiheni të përmbushur sa u përket…

Po flitet

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 27.06.2019 sipas astrologëve Dashi Nuk ndiheni të përmbushur sa u përket ndjenjave dhe kjo po ju irriton. Njerëzit që keni përreth janë duke u pyetur se çfarë po ndodh me ju. Zakonisht jeni tip i…

10 plazhet më të bukura në Jugun e Shqipërisë

Kjo është periudha kur plazhet janë të mbushura plot me turistë të huaj dhe vendas në Shqipëri. Gjithmonë e më tepër njerëzit kërkojnë të lëvizin dhe të vizitojnë vende të ndryshme. Që nga veriu e deri në jug, vendi ynë është i pasur me…

Dashi Uleni pak ritmin në punë. Edhe nëse të tjerët synojnë të dalin para jush, duhet të mendoni më shumë për veten tuaj. Ndoshta është më mirë që të reflektoni mbi gjërat që keni arritur, por edhe për ato ku keni dështuar. Demi…

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë