Komuna e Prishtinë njofton qytetarёt pёr orarin e punёs para dhe pas Vitit të Ri

Përmes një kumetse për mjetet e informimit, komuna e Prishtinës njofton qytetarët se ditën e hënë, me 31 dhjetor, shërbimet e sporteleve në Komunën e Prishtinës do të punojnë deri në orën 14:00.

Shërbimet me orar të rregullt do të fillojnë ditën e enjte, me 3 janar 2019. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë