Shfletimi i Kategorisë

Muzikë

Korcert i arrirë, emocionohet Lahaj

Mbrëmë në Prishtinë, në sheshin “Skënderbeu” u mbajt koncerti “Ramë Lahaj dhe miqtë”, nën organizimin e tenorit shqiptar me përmasa botërore, koncert i cili sipas kritikës, rezultoi si koncert goxha i arrirë, bën të ditur Kabllogrami.…

Gjithë fituesit e “Brit Awards”, përfshirë Dua Lipën

Këngëtarja kosovare, Dua Lipa, ka fituar çmimin për Këngën më të mirë të vitit në ceremoninë e sivjetme të “Brit Awards”, në bashkëpunim me Calvin Harris, me këngën “One Kiss”, transmeton Kabllogrami. Ky çmim vjen pak kohë pasi ajo hyri…

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë