Lajmi i fundit: Fitues i Këngës Magjike ёshtё Flori Mumajesi

Mbrëmjen e sotme u mbajt nata finale e spektaklit muzikor “Kënga Magjike”. Edhe pse gara ka qenë shumë e fortë, kanë qenë vetë artistët ata që kanë përzgjedhur këngën fituese, raporton Kabllogrami

Eshtё pikёrisht Flori Mumajesi me këngën “Plas” i cili ka fituar vendin e parë.

Ndërkohë gjatë mbrëmjen, Flori ka fituar edhe cmimin “Balada më e mirë”.

Në vendin e dytë ka qenë Eli Fara dhe Aurela Gace dhe në të tretin Fifi dhe MC Kresha. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë