Meta e Haradinaj ngrenё dolli pёr shqiptarёt

Kryeministri i Kosovёs Ramush Haradinaj ka zhvilluar njё takim me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta. Me këtë rast, Haradinaj dhe Meta kanë ngritur dolli për shqiptarët dhe të drejtën e tyre, siç ka shkruar Haradinaj nё Facebook, pёrcjell Kabllogrami.

Kryeministri Ramush Haradinaj ka ngritur një dolli me presidentin shqiptar, Ilir Meta, ndërsa ka theksuar se asnjëherë më afër njëri-tjetrit në frymën dhe rrugën evropiane.

“Një dolli për shqiptarët dhe të drejtën e tyre! Asnjëherë më afër njëri-tjetrit në frymën dhe rrugën europiane. Qoftë edhe një vit i mbarë për ne!”, ka shkruar Haradinaj në Facebook. /©Kabllogrami/

 

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë