NATO uron edhe në shqip Vitin e Ri ‘Gёzuar Vitin e Ri 2019’ /video/

Organizata e Traktatit të Atlantikut Verior (NATO) ka uruar përmes një video Vitin e Ri 2019, nё gjuhёt e vendeve anёtare dhe miqve tё alencёs ushtarake, pёrcjell Kabllogrami.

Në videomesazhin e publikuar me 30 dhjetor në faqen zyrtare të NATO-s në rrjetin social Facebook, ushtarakët e vendeve anëtare, mes të cilëve edhe ushtaraku shqiptar Ndue Kola, përcjellin urimet e tyre. “Gëzuar Vitin e Ri”, uron ushtaraku shqiptar. /©Kabllogrami/

Video e Urimit:

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë