Shfletimi i Kategorisë

Po flitet

Rita Ora nё lidhje me yllin e Spider-Man?

Kёngёtarja britanike me prejardhje shqiptare Rita Ora sё fundmi ka qenё nё vёmendje tё shtuar tё mediave qё pёrcjellin Show-biz-in, sa i pёrket lidhjeve dhe romancave tё mundshme tё saj, ndaj edhe nuk kanё munguar spekulimet, bёn tё ditur…

Marin Mema e bёn Arbёresh De Biasin!? /Video/

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Gianni De Biasi, ishte i ftuar në emisionin “Soiree”, në Top Channel, derisa gazetari Marin Mema i bёn me dije njё tё gjetur interesante, njofton Kabllogrami Gjatë një bisede me gazetarin…

Lexoni çdo ditë pёr shёndet mё tё mirё

Leximi ndikon në shumë mënyra në mendjet dhe jetët tona. Në nivelin fiziologjik, është dëshmuar shkencërisht se leximi aktiv është i aftë të rritë lidhjen e neuroneve. Në anën tjetër, në aspektin emocional, leximi është dëshmuar se e…

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë