Hidhet shorti në Ligën e Evropës /foto-grafika/

Është hedhur shorti për raundin e radhës në Ligën e Evropës, kur në garë kanë mbetur 16 skuadra, bën të ditur Kabllogrami.

Interi do të përballet me klubin gjerman Frankfurt dhe ndeshjen e parë e luan si mysafir.

Arsenali i Granitit dhe Shkodranit përballent me Rennes – in e Francës, derisa ekipi tjetër anglez, Chelsea luan ndaj Dinamo Kievit me ndeshjen e parë si nikoqir. Kurse Napoli luan ndaj Salzburgut, po ashtu si nikoqir në ndeshjen e parë.

Në vijim me foto-grafikë mund ta shihni shortin e plotë:

Image

©Kabllogrami.com

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë