Kryeziu: Lutfi Haziri dezinformon opinionin, Kurti ka vizë të vlefshme të SHBA-ve

Sipas tij, Kurti veçse ka vizë të vlefshme amerikane.

“Është për t’u habitur mungesa e informacioneve me të cilat zyrtarë të lartë politikë dhe institucionalë veprojnë, aq sa edhe nga papërgjegjësia e tyre për të shpërndarë në opinion publik deklarata dezinformuese”.

Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri të shtunën ka thënë se Kabineti i Qeverisë Kurti janë në listë të zezë sa i përket pajisjes me viza nga SHBA-ja.

@Kabllogrami

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë