Kur yjet shqiptare bëhen bashkë

Festivali i muzikës “Summertime Ball”, i cili mbahet çdo vit në Londër në të shtunën e dytë të muajit qershor, mblodhi emra të mëdhenj të muzikës në stadiumin Wembley. Ndërsa, mes tyre ishin edhe dy këngëtaret me origjinë shqiptare Rita Ora dhe Ava Max.

Takimi i dy këngëtareve u bë në prapaskenat e festivalit, ku të cilët ndanë me fansat momentin e takimit.

Në një postim në rrjetin social Instagram, këngëtaret publikuan fotografinë ku Max shkruan për Orën: “E dua këtë vajzë”.

Është bukur të dëgjosh e të shohësh kur yjet me gjak dhe prejardhje shqiptare kanë arritur famë globale dhe për më tepër e mbështesin njëra-tjetrën në përpjekjet e tyre drejt sukseseve profesionale. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë