Liga e Kampionëve: Man. City – Schalke, formacionet zyrtare

Manchester City e luan në shtëpi ndeshjen e kthimit ndaj Schalkes në Ligën e Kampionëve.

Ndeshjen e parë të zhvilluar në Gjermani e kishte fituar Man. City me rezultat prej 2 me 3, dhe pritet që City pa vështirësi të shkojë tutje në ¼ e finales të Ligës së Kampionëve. Mirëpo bafasitë janë goxha të theksuara në këtë edicion të Champions League

Formacionet zyrtare janë këto:

Manchester City:

Image

Schalke:

Image

©Kabllogrami

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë