Moti sot për ata që do të shkojnë, apo tashmë gjenden në Shqipëri

Edhe gjatë ditës së sotme do të vijojë ndikimi i masave ajrore të qëndrueshme afrikane e të nxehta, nofton Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, përcjell Kabllogrami.

Moti parashikohet i kthjellët dhe me vranësira kalimtare.

Era do të fryjë me drejtim Juglindje-Veriperëndim 1-5m/s, përgjatë vijës bregdetare në orët e mesditës deri në 10m/s, duke u shoqëruar me valëzim 2-3 ballë. /©Kabllogrami/

Image

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë