Shtëpia e Bardhë mahnitëse për festa të fund vitit /foto/

Zonja e Parë dhe Presidenti i SHBA-së kanë publikuar fotot e para në shtëpinë e bardhë të dekoruar me shumë shije për festat e fund vitit, transmeton Kabllogrami.

Në disa fotografi të publikuara nga Shtëpia e Bardhë, çifti presidencial shihet në disponim të mirë në mesin e shumë dekorimeve të përzgjedhuara me shumë gusto.

Duken mahnitëse pamjet brenda shtëpisë së bardhë që shkëlqen me dekorimet e dritat e vendosura në pemët që kanë mbuluar hollin të shtëpisë së bardhë. /©Kabllogrami/

 

 

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë