Ta shohësh vdekjen me sy: Turbulenca në avionin Prishtinë-Basel, ka të lënduar

Portali gjerman 20 Minuten ka publikuar një video të bërë nga një nga pasagjerët e aeroplanit që pësoi turbulenca, që tregon dhe dëshmon për këtë ngjarje të rëndë dhe shqetësimet e mëdha që ua shkaktoi pasagjerëve, bën të ditur Kabllogrami.

Thuhet se 10 persona janë lënduar si pasojë e turbulencave të mëdha në avionin që qarkullonte në vijën e rregullt ajrore Basel-Prishtinë.

Gjendja e udhëtarëve tash për tash raportohet të mos jetë në rrezik për jetë.

Videon e postuar nga portali gjerman 20 Minuten mund ta shihni duke klikuar këtu

©Kabllogrami

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë