Albulena komenton diskutimet e Molliqajt me pushtetin

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu ka komentuar fotografitë dhe videon në të cilat ish-kolegu i saj i partisë, Dardan Molliqaj është kapur duke diskutuar me deputetë të pushtetit, transmeton Kabllogrami.

Haxhiu ka shkruar nё profilin e saj nё Facebook, se viti 2018 po mbyllet me deputetët që po tregojnë fytyrën e vërtetë të tyre.

“Në dhjetorin e vitit 2017 këta të ikurit fajësonin Albinin. Tani po dalin qëllimet e pretendimet e vërteta e të ndyra të tyre. Fat i madh që nuk janë në Lëvizje”, ka shkruar Haxhiu.

“Dhjetori i vitit 2018 po përmbyllet duke treguar fytyrën e vërtetë të tyre. Thonë që fundi e rikuptimson fillimin”, ka shkruar ajo nё fund tё postimit. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë