Bebe Rexha yll me shkëlqim të plotë në “The Tonight Show” /video/

Bebe Rexha e dha një performancë të shkëlqyer dhe plot emocion në emisionin e njohur Amerikan, “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Këngëtarja e interpretoi këngën e saj të re “Knees”.

Këngëtarja shqiptare madje ka lënë një përshtypje edhe për veshjen e saj me shije dhe mbresëlënëse. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë