Shfletimi i Kategorisë

Intervista

“Problemi i Europës është Gjermania, jo Italia”

Ekonomisti i shquar Sergio Cesaratto: “Berlini dëshiron që ta shfrytëzojë Bashkimin Europian, jo ta drejtojë atë. Falë euros, pasurohet me krizën e të tjerëve dhe Greqia e demonstron një gjë të tillë. Ekonomikisht, Franca është shumë e…

Pak fjalё shprese e gёzimi nga e Shenjta Nёna Terezё

Nё njё intervistё aty pёr aty, tё bёrё shpejtё e me pёrgjigje tё shkurta nga e Shenjta Nёna Terezё, shihet mё sё miri bukuria e shpirtit tё saj. Vёrtet janё pak fjalё por qё shpirtin e zemrёn ia mbushin njeriut me shpresё, kurajo e gёzim.…

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë