De Niro po divorcohet

Robert De Niro dhe bashkëshortja e tij, Grace Hightower, po divorcohen pas më shumë se dy dekadave të martesës.

Ndarja u raportua për herë të parë nga Page Six, të cilët thonë se çifti nuk jeton më bashkë dhe mund të lajmërojë publikisht divorcin e tyre në javët e ardhshme.

Robert dhe Grace e lidhën martesë në vitin 1997 pas takimit për më shumë se një dekadë. Ata kanë 2 fëmijë së bashku, djali 20-vjeçar Elliot dhe vajza 6-vjeçare Helen.

Robert dhe Grace kishin probleme martesore edhe më herët. Robert kerkoi divorcin në vitin 1999, por ata i rikuperuan problemet e tyre.

Çifti  Robert dhe Grace rinovuan  premtimet e tyre të martesës  në vitin 2004, përpara një turme me yje, duke përfshirë Meryl Streep, Ben Stiller dhe Martin Scorsese.

Robert dhe Grace u takuan për herë të parë në vitin 1987, kur ajo po punonte në z. Chow në Londër./©kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë