Shfletimi i Kategorisë

Tv-Film

Julia Roberts laureate e çmimit prestigjioz

Mbase vlerësimet së është aktorja femër ndër më të mirat e të gjitha kohërave në Hollywood kanë shumë bazë për të qenë të vërteta. Julia Roberts, do të marrë çmimin prestigjioz “George Eastman” për kontributin e saj në botën e filmit.…

Pas divorcit blen shtëpi të re 8 milionë dollarëshe

Aktorja e njohur nga Hollywoodi, Jennifer Garner, ka blerë një shtëpi të re pasi finalizoi divorcin me ish-bashkëshortin, aktorin e famshëm Ben Affleck në nëntor. Aktorja e famshme u largua nga shtëpia që mbante me Affleckun dhe zgjodhi…

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë