Michael Buble nderohet me yll në Hollywood

Këngëtari i njohur Michael Buble është nderuar me një yll në “Shëtitoren e Famës” apo siç quhet nё gjuhёn angleze “Walk of Fame” të Hollywoodit.

Buble dhe bashkëshortja e tij Luisana Lopilato, që ishte ulur në audiencë shpërthyen në lot ndërsa ai mbante fjalimin.

Ai mori yllin në të njëjtën ditë kur albumi i tij i fundit ‘Love’ debutoi.

“Sa më gjatë të jetoj, aq më shumë e kuptoj se dashuria nuk është e lirë. Dashuria ka një kosto të madhe. Sa më shumë që e doni, aq më shumë lëndoheni”, tha Buble gjatë fjalimit të tij./atsh/kabllogrami/.

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë