Në Durrës kapet peshkaqeni 400 kg

Një peshkaqen rreth 4 metra i gjatë është kapur në bregdetin e Durrësit, raportojnë mediat e Shqipërisë, transmeton Kabllogrami

Mësohet se peshkaqeni peshon rreth 400 kg dhe sipas marinarëve, kjo është hera e parë që kapin një peshkaqen kaq të madh, transmeton tch. /©kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë