Pas dёshimeve tё rёnda nё diplomaci, Pacolli gjen punё tё re – pastron varreza

Ministri i Jashtёm dhe Zv/kryeministёr nё Qeverinё e Kosovёs, Behgjet Pacolli duket se po nisë një punë të re, shkruan sot Gazeta express, pёrcjell Kabllogrami.

Siç bёn tё ditur Gazeta express, ai është fotografuar duke pastruar varrin e legjendёs sё futbollit kosovar,  Fadil Vokrrit dhe e ka shoqёruar kёtё lajm me njё foto tё bёrё nga Gazeta Blic.

Pacolli është parë pranë varrit me një bashkëpunëtor teksa e ka marrё mundimin pёr ta pastruar varrezёn. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë