Ramushi e Anita puthen në TV emision

Kryeministri i Kosovёs, Ramush Haradinaj zakonisht para mediave, nё emisionet zbavitёse pёrpiqet tё lё pёrshtypje tё njeriut bashkёkohor dhe gjithnjё shfaqet i relaksuar. Kёshtu bёri edhe kёsaj radhe kur ishte i ftuari në emisionin ‘Xing’ me Ermalin, raporton Kabllogrami.

Kryeministri nё emision ishte i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, prezantuesja  Anita Muçaj dhe gjatё shout, çifti ka shkёmbyer puthje dhe kjo e ka pasqyruar faktin se jashtë obligimeve politike, ai edhe para kamerës është njeri i thjeshtë dhe pa komplekse. /©kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë