Rita Ora publikon videkolipin e “Only Want You” /video/

Rita Ora ka publikuar videoklipin e këngës “Only Want You” të cilën e lansoi pak ditë më parë.

Kënga është në bashkëpunim me 6Lack dhe është pjesë e albumit “Phoenix”. /©Kabllogrami/

Në vijim mund ta ndiqni videoklipin:

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë