Barcelona – Lyon – ekipet startuese

Barcelona e Lyoni kanë publikuar formacionet zyrtare për sfidën e dytë në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja e parë në Francë kishte përfunduar me rezultat prej 0-0 dhe çerekfinalisti do të mësohet sonte në Camp Nou.

Formacionet zyrtare janë këto:

Barcelona:

 

Image

Lyon:

Image

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë