Dafina Zeqiri thërret ‘ALO’, sot e publikova këngën me Dj Geek

Dafina Zeqiri sot në minutat e parë pas mesnatës ka publikuar bashkëpunimin e saj me Dj Geek. Ashtu siç kishte paralajmëruar, se do ta publikojë këngën me video-klip sapo të bëhet ora 24 dhe të fillojë dita e re, ashtu edhe bëri, raporton Kabllogrami

Bëhet fjalë për këngën me titull “ALO”, projekt të cilin ka kohë që e ka paralajmëruar dhe vjen si bashkëpunim i Dafinës me Dj Geek.

Për tekstin e këngës janë përkujdesur Liridon Berisha, Dafina dhe Gesko, për muzikën Cricket, kurse  masterin e ka bërë Lorenc Aliaj (Avaxus). /©Kabllogrami/

Më poshtë mund ta dëgjoni e shijoni këngën me titull “ALO”, realizuar me video-klip nga Dafina Zeqiri dhe Dj Geek:

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë