Elvana Gjata dhe Ardian Bujupi sjellin “Dashuria Ime” /video/

Vjen në duet edhe një nga hitet e verës. Këtë radhë bashkëpunimi ka bërë tok Elvanën dhe Ardianin /Bujupi/ të cilët kanë publikuar këngën e rradhës që pritet të jetë hit veror, transmeton Kabllogrami.

Kënga titullohet “Meine Liebe” /“Dashuria Ime”/, të cilët e ka punuar në bashkëpunim me këngëtaren e njohur Elvana Gjata ndërsa producent është Unik.

Gjithashtu, tekstin e këngës e kanë shkruar vetë artistët si dhe Dominik Lange. /©Kabllogrami/

Video-klipin e këtij realizimi mund ta shihni këtu:

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë