Shfletimi i Kategorisë

Estrada

Noizy me këngë të re, tash në duet me një grek /video/

Reperi i njohur shqiptar, Noizy, vazhdon të publikojë projekte të reja në muzikë. Duket se s’po mundet pa bërë duete, pasi që në kohën e fundit ka realizuar shumë të tillë, shkruan Kabllogrami. Së fundmi, ai ka realizuar një këngë të re,…

Del hiti ‘Aje’ nga Tayna dhe Ledri Vula /video/

Sot, ditё e martë, dy këngëtarët e njohur kosovarë, Ledri Vula dhe Tayna, sapo kanё publikuar projektin e tyre tё përbashkët ‘Aje’, bёn tё ditur Kabllogrami   Dje nё instagram reperi Ledri Vula kishte paralajmёruar publikimit e projektit…

Nga sot Mozzik dhe Loredana janё bёrё prindër /foto/

Sot, rep performuesi i famshёm Mozzik dhe e dashura e tij Loredana Zefit janё bёrё prindёr pёr herё tё parё. Loredana sot mё 18 dhjetor lindi vajzën të cilën e kanë pagëzuar me emrin Hana, bёn tё ditur Kabllogrami Ishte Mozzik, ai i cili…

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë