Fero publikon projektin e ri muzikor ‘Alles Baba’ /video/

Rep performuesi nga Gjilani, Feronit Shabani apo siç njihet për publikun me emrin artistik ‘Fero’ ka sjell këngën e re të cilёs ia ka pёrgaditur edhe video klipin, pёrcjell Kabllogrami

“Alles Baba”, titullohet kënga e tij e re në të cilën ka folur rreth vetes ku në klip shfaqen edhe disa vajza atraktive.

Kënga e Feros pritet tё ketё interesim tё madh. Kjo kёngё është punuar nga ‘ZzapnChriss’ dhe tanimë video klipi gjendet në kanalin e tyre zyrtar në Youtube. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë