Hahn nesër në Kosovë, takon kryeministrin

Komisioneri Evropian për Politika të Fqinjësisë dhe Negociata të Zgjerimit, Johannes Hahn nesër do të jetë në Kosovë me ç’rast do të takohet me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Këtë e bën të ditur përmes një komunikate për media Zyra e Kryeministrit, transmeton Koha.net.

Takimi do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë nga ora 16:45, përcjell Kabllogrami. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë