Jakup Krasniqin e përcjellin për në Hagë bashkëpartiakët

Shefi i Grupit Parlamnetar të Nismës Socialdemorkate Bilall Sherifi ka publikur një foto në faqen e tij në rrjetin social Facebook, ku shihet në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, duke e shoqëruar kryetarin e Këshillit Kombëtar të Nisma-s, Jakup Krasniqin, para nisjes për në Hagë, pasi ky i fundit është thirrur nga Gjykata Speciale për intervistë.

Sherifi në fotografinë e publikuar në rrjetin social Facebook, shihet bashkë me Jakup Krasniqin, ministrin e Punës dhe Mirëqenies Sociale në largim Skender Reçica, si dhe persona të tjerë, ndonëse nuk i ka vënë ndonjë përshkrim pamjeve.

Jakup Krasniqi të shtunën e kaluar kishte njoftuar opinionin se është i ftuar për intervistim në Hagë më datë 24 korrik 2019 nga ana e Dhomave të Specializuara. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë