Kёto janё çiftet e 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve

Tashmë ka përfunduar shorti për 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve dhe janë mësuar çiftet kundërshtare të cilat do të përballen në këtë fazë.

Shorti u hodh në Nyon të Zvicrës në ceremoninё qё filloi sot nё orën 12:00.

Shorti ka dashur qё nё kёtё xhiro tё eliminimit direkt tё ketё finale para finales me duelet Liverpool kundër Bayern Munichut, pastaj Atletico Madridi kundër Juventusit dhe Manchester Unitedi kundër Paris Saint-Germainit, raporton Kabllogrami. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë