Kim Kardashian po bëhet sërish nënë, ja çfarë gjinie është foshnja

Kim Kardashian po bëhet nënë për herë të katërt.

Ajo dhe burri i saj Kanye West, janë në pritje të fëmijës së tyre të katërt i cili është i gjinisë mashkullore, nga një nënë surrogate, pёrcjell prive.al.

Foshnja pritet të lindë në fillim të muajit maj.

“Unë nuk e di nëse ata (fёmijёt) e ndjejnë atë aq shumë, sepse barku im s’po rritet dhe s’mё dëgjojnë të ankohen çdo dy sekonda. Por, ne flasim shumë për këtë me fёmijёt tjerё, prandaj mendoj se janë vërtet të ngazëllyer. Unë s’di ç’tё them, pasi djali im nuk e di se si do të reagojë, sepse ai nuk e di akoma qё do bёhet me njё vёlla, por vajza ime është vërtet e ngazëllyer “, ka thënë Kim.

Çifti janë fëmijë të tre fëmijëve, dy vajza dhe një djalë. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë