‘Lincoln Continental’ do të lansohet me dyert që hapen në mes

Shumicën e rasteve që prodhuesit e makinave, prezantojnë koncepte të reja, shumicёn e tyre nuk i fusin fare nё prodhim praktik, qoftё pёr shkak tё kostos, qoftё pёr shkak tё vёshtirёsive dhe ndёrlikueshmёrisё nё implemetim. Edhe koncepti me sistem hapjes së dyerve nё mes edhe pse ishin promovuar, nuk kishte parё tё jetёsohet, transmeton Kabllogrami.

Dallimin pritet ta bëjë Lincoln Continental, i cili edhe do të lansohet me dyer të hapura në mes, njëjtë sikurse ishte shfaqur më parë, pёrcjell Telegrafi.

Në një shpërndarje që ka bërë Lincoln në rrjetet sociale, shihet Continental që pritet të lansohet më 2020, pa dallime të mëdha prej konceptit ideor.

Po që se prodhohet në këtë formë, sikurse Continental që prodhohej në mesin e viteve të 60-ta, atëherë do ishte një atraksion dhe rikthim i mirёpritur. /©Kabllogrami/

 

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë