Nga sot Mozzik dhe Loredana janё bёrё prindër /foto/

Sot, rep performuesi i famshёm Mozzik dhe e dashura e tij Loredana Zefit janё bёrё prindёr pёr herё tё parё. Loredana sot mё 18 dhjetor lindi vajzën të cilën e kanë pagëzuar me emrin Hana, bёn tё ditur Kabllogrami

Ishte Mozzik, ai i cili i ka njoftuar ndjekësit për lajmin e gëzueshëm ndërsa e ka përshkruar emocionin.

”Emri më i bukur në botë BABË !Faleminderit Zot për këtë dhuratë të shenjtë !Mirë se erdhe në jetë Hana ime e vogël !Nuk gjej as fjalë ta përshkruaj këtë ndjenjë,i përlotur duke puthur gruan time të dashur sot po i uroj lindjen e parë,e fëmijën e parë! Do ju dua sa të kem jetë”, ishin fjalët e Mozzik pranë fotos së parë të foshnjës. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë