Shaqiri prezanton fanellat retro të Liverpoolit

Ylli shqiptar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, ka prezantuar fanella retro të skuadrës sëtij, të cilat ishin bartur gjatë sezoneve 95/96 dhe 88/89, pёrcjell Koha.net.

Në disa fotografi të klubit Shaqiri bashkë me disa yje tjera të klubit shihet me fanellën e bardhë e me sponsorin “Candy”, por edhe me fanellën me sponsorin “Carlsberg”.

Shaqiri është paraqitur 12 herë deri tash në Premier Ligë me Liverpoolin. Ka shënuar tre gola. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë