CR7 me familje ju uron Krishtlindjet /FOTO/

Vigjilja e Krishtlindjes ka mbërritur dhe në shtëpinë e Cristiano Ronaldos.

Sulmuesi i Juventusit ka uruar të gjithë ndjekësit e tij në Instagram me një foto tepër të ëmbël, transmeton TCh.

“Gëzuar Krishtlindjen”, shkruan Ronaldo krahë fotografisë ku ka pozuar me familjen e tij me veshje festive.TCh/©Kabllogrami/

 

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë