Këto vula të doganës kosovare do të përdoren në Portin e Durrësit /foto/

Dogana e Kosovës ka realizuar tri vula të reja të cilat do të përdoren në Portin e Durrësit.

Ky pikëkalim kufitar do të këtë vulën e Doganës së Kosovës për anije, kontejnerë dhe traget. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë