Ky do jetё ‘Mercedes C-Class’ modeli mё i ri, qё s’pritej para 2020

Prodhuesi gjerman ka bërë të ditur se do t’i bëjë një freskim modeli ‘Mercedes C-Class’’, me stil të ri, teknologji dhe më shumë fuqi, ndërsa tani kanё rrjedhur pamjet dhe po flitet se ka nisur testimet e kualitetit dhe qёndrueshmёrisё, pёrcjell Kabllogrami.

Spiunët e automobilizmit, e kanë kapur këtë Mercedes teksa testohej në rrugë me borë, në një mot shumë të ftohtë.

Shihet qartë se është në fazat e para të ndërtimit, teksa shtresat e mëdha të kamuflazhit, nuk lejojnë të shihet asnjë ndryshim me paraardhësin.

Për momentin mund të thuhet se ka linjat dhe madhësinë e modelit aktual, ndërsa pritet të merren vesh risi tjera së shpejti, lidhur me kёtё veturё. /©Kabllogrami/

 

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë