LDK më në fund e bën publike: Kuvendi zgjedhor më 3 Gusht në ora 10:00

Lidhja Demokratike e Kosovës më në fund e ka bërë publike orën, ditën dhe vendin ku do të mbahet Kuvendi i Nëntë Zgjedhor i kësaj partie, bën të ditur Kabllogrami.

Zëdhënësi i kësaj partie, Besian Mustafa ka njoftuar se Kuvendi i Nëntë Zgjedhor do të fillojë në ora 10:00, më 3 Gusht në hotelin ‘Emerald’.

Ai ka bërë të ditur se regjistrimi i delegatëve do të fillojë nga ora 09:00.

“Kuvendi i Nëntë Zgjedhor i LDK-së mbahet më 3 Gusht  2019 në Hotel ‘Emerald’ dhe fillon nga ora 10:00, regjistrimi i delegatëve fillon nga ora 9:00”, ka shkruar ai në Facebook.

Ky Kuvend pritet të jetë i një rëndësie të veҫantë për LDK-në, pasi që në Kuvendin e së shtunës, LDK do të zgjidhë kryetarin e partisë, nënkryetarët, sekretarin e partisë dhe anëtarët e Kryesisë. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë