Mimoza Shkodra me kёngёn e parё pas ndarjes, e titullon ‘Mua ma lё fajin’

Kёngёtarja Mimoza Shkodra është rikthyer me një projekt të ri. Ka publikuar video klipin e kёngёs me titull ‘Mua ma lё fajin’. Në të parën këngë pas ndarjes nga ish i dashuri Seldi Qalliu, këngëtarja nё bazё te tekstit, lё tё kuptohet se i kёndon njё dashurie tё dёshtuar.

Projekti është punuar nga Alandy i Max Production, me tekst të 2Step e orkestrim të Marsel Gungës.

Teksti flet pёr njё marrёdhёnie në të cilin Mimoza nuk fal dhe flet për shumë kujtime në njё histori të dështuar dashurie dhe ka bërë që të mendohet nëse kjo këngë është personale dhe e dedikuar për ish tё dashurin e saj Seldin, me tё cilin pёrfunduan lidhjen kohё mё parё.

Nёse ia ka kushtuar kёtё kёngё Seldit, atёherё nё bazё tё tekstit lё tё kuptohet se pёrkundёr gabimeve e dallimeve, ajo e ka dashur atё djalё. /©kabllogrami/

Video klipin e kёsaj kёnge mund ta ndiqni më poshtë:

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë