Për nënën e Rita Orës koha ka ndaluar, në vigjilje të festave të fundvitit duket si 25 vjeçare /foto/

Nëna e Rita Orës, Vera është një zonjë e rëndë që kujdeset shumë për linjat e saj trupore e që e bëjnë të duket si një 25 vjeçare.

Derisa vajza e saj Rita është ndër femrat më atraktive dhe më joshëse të showbizit botëror, ku spikasin linjat e saj trupore të ndërtuara me shumë kujdes, si duket edhe në këtë rast vlen ajo thënia “Rrota e pasme shkon pas të parës”, shkruan Kabllogrami.

Në disa fotografi të publikuara së fundmi në frymën e atmosferës festive të fundvitit, Vera shihet në një fustan të ngushtë duke shijuar atmosferën e festave të fundvitit bashkë me bashkëshortin e saj, Besnikun. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë