Rita Ora prapë me poza të nxehta, çmend fansat

Këngëtarja britaneze me prejardhje shqiptare, Rita Ora, kohëve të fundit ka rrëmbyer fuqishëm vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale

Kjo ngase paraqitjet e saj janë tejet të zjarrta ku pothuajse shumë shpesh shfaqet edhe goxha nudo.

E tillë është edhe në videon e para disa ditëve të ndarë me ndjekësit e saj, ku pozon tërësisht e zhveshur e që mbulon me duar vetëm pjesët intime të trupit.

“Let u love me”, ka shkruar ajo ku fton të gjithë fansat të shikojnë projektin e ri muzikor të saj.

Një imazh i nxehtë si ky i Ritës nuk ka dyshim se ka marrë komente dhe pëlqime (like) të shumta, duke mos munguar as kritikat për ‘nudizëm të tepruar’.  /©kabllogrami.com/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë