Tentojnë të thyejnë banesa në Prishtinë, kapen dhe arrestohen

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona pasi të njëjtit kanë kapur në hyrje të një blloku banesor, duke tentuar t’i thyejnë hyrjet e banesave.

Rasti ka ndodhur të mërkurën në lagjen “Ulpiana” në Prishtinë, rreth orës 04:20 të mëngjesit.

Të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /©Kabllogrami/

Lexo edhe

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë